Discord Nedir? Discord Nasıl Kullanılır?

Discord Nedir? Discord Nasıl Kullanılır?

Discord Nedir? Discord Nasıl Kullanılır? Discord Sunucu Nasıl Açılır? Discord Sunucu Nasıl Yükseltilir?

Discord hakkında yazmış olduğumuz Blog yazımızı okuyarak, Discord un Ne olduğunu, neden kullanıldığını, nasıl kullanıldığı ve nasıl Discord sunucusu açılabilir veya, Discord sunusuna girilebilir, en popüler Discord sunucularını nereden bulabilirsiniz gibi soruları cevapladığımız Blog yazımızı okuyarak tüm bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Discord Nedir

Discord Nedir?

Discord, PythonJavaScriptRustReactElixir yazılım dilleri kullanılarak, 13 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sunulmuş, hem sesli, hem yazılı, hem de görüntülü sohbet imkanı tanıyan bir iletişim programıdır, Windows, macOS, Linux, iOS, Android gibi birçok sistemde çalışabilirlik imkanı vermektedir. Discord, 21 Temmuz 2019 tarihi itibari ile tam 250 milyon kullanıcıyı aştığını belirtmiştir.

Discord Sunucuları Nasıl Bulunur?

Boş vaktiniz çok ve sıkılıyor musunuz? Evde, işte, okulda her yerde, hele ki bu pandemi döneminde evlerinizde çok sıkılıyorsanız, Discord üzerindeki En Popüler Discord Sunucularını arayarak, boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz, discord sunucularına giriş yaparak sohbet edebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede tüm boş vakitlerinizi değerlendirmiş olabilirsiniz.

Eğer sizde boş vakitlerinizi değerlendirmek için Discord Sunucuları arıyorsanız hemen web sitemizi inceleyebilirsiniz, buraya tıklayarak Ana sayfa üzerinde En Popüler Discord Sunucularını, Premium Discord Sunucuları ve Tüm Kategorilerdeki en iyi Discord sunucularını bulabilirsiniz. Aradığınız her kategoride yüzlerce sunucu bulunmaktadır. Dilediğiniz kategoride ki dilediğiniz sunucuya hemen hızlıca giriş yapabilir, boş vakitlerinizi hemen öldürmeye başlayabilirsiniz.

En Popüler Discord Sunucuları Neler?

Eğer En Popüler Discord Sunucularını arıyorsanız web sitemizin ana sayfasını hemen ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde ki discord sunucularını araştırarak en popüler discord sunucularını hızlıca bulabilir ve o müthiş sunucularda müthiş zamanlar geçirebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve boş vakitlerinizi geçirebilirsiniz, web sitemizde en üst kısımda bulunan Premium Discord Sunucularını ziyaret ederek web sitemizde Premium olarak işaretlenen oldukça popüler ve değerli, kaliteli sunucuları ziyaret edebilirsiniz.

Discord Nasıl Kullanılır?

Discord uygulamasını, hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, hemen Discord web sitesine gidip, hızlıca kayıt olabilir ardından uygulamaları üzerinden giriş yapabilirsiniz, oldukça kullanılabilir basit ve hoş bir ara yüze sahip olduğu için Discord kullanımında hiç zorlanmayacaksınız, çünkü her şey sadece bir tık uzağınızda denebilecek kadar kolay yapılabilmektedir.

Discord Nedir

Discord Sunucu Nasıl Açılır? Discord Sunucu Açma, Discord Nasıl Sunucu Yükseltilir?

Discord üzerinde sizde sunucu açıp en popüler Discord sunucuları kategorisinde girmek mi istiyorsunuz? Sizin de popüler, herkesin sevdiği, herkesin eğlendiği bir Discord sunucunuz olsun istiyorsanız Discord sunucu sahibi olup mükemmel ortamlar oluşturabileceğinize inanıyorsanız, hızlıca bir Discord Sunucusu oluşturmanıza yardım ediyoruz!

Discord ara yüzünde iken, hemen sol tarafta bulunan “+” ikonuna tıklayın.

Discord Nedir

Ardından “+” ikonuna tıkladıktan sonra açılacak menüden “Kendim Oluşturayım” seçeneğine tıklayın.

Discord Nedir

Ardından “Kendim Oluşturayım” seçeneğine tıkladıktan sonra açılacak menüden istediğiniz kategoriyi seçiniz.

Discord Nedir

Dilediğiniz kategoriyi seçtikten sonra açılacak menüden sunucu bilgilerini doldurunuz ve “Oluştur” butonuna tıklayınız.

Discord Nedir

Oluştur butonuna tıkladıktan sonra Discord sunucunuz anlık olarak hemen oluşacaktır. Bu sayede sizde artık bir Discord Sunucusu sahibi olacaksınız.

Buraya tıklayarak diğer Blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Discord web sitesine girebilirsiniz.