Discord Nitro Bedava Alınır mı, Nasıl Alınır ? Discord Nitro Avantajları

Discord Nitro Nasıl Alınır ? Discord Nitro Avantajları

Discord Nitro Bedava Nasıl Alınır, Ücretsiz Discord Nitro Alınır mı ?, Discord Nitro Özellikleri, Discord Nitro Avantajları

Discord uygulaması her ne kadar kapsamlı ve istediğimiz bir çok şeyi bize verebilen bir uygulama olsa da, discordu daha da geniş yelpazeli yani extra özellikleri ile kullanabilmemiz için Discord Nitro dediğimiz bir kurulum mevcuttur.

Discord Nitro sahibi olmak ücretlidir bu yüzden bunu satın almaya ve kullanmaya ödediğimiz ücret değer midir? Bunun dezavantajları ve avantajları nelerdir? Bu makalede bu tarz soruların cevabını aramaya çalışacağız.

Discord Nitro dünyanın en çok kullanılan oyun platformu olan Discordun abonelik, ücretli hizmetidir. Discord Nitro sayesinde ek olarak bir çok animasyona, avatara ve yükseltilmiş sunuculara ulaşarak bunları kullanabiliriz.

Discord Nitro Nasıl Alınır

Discord Nitro Avantajları

Discordu bilmeyen yoktur; oyun sırasında arkadaşlarınız ile konuşabilir, ekran paylaşımı yapabilirsiniz hatta bunları kalabalık bir şekilde dahi gerçekleştirebilirsiniz. Discord Nitro da ise tüm bunlara ek olarak kullanılan avantajlı şeyler mevcuttur.

Global Emojiler: Discordda arkadaşlarınız, ile toplu veya ikili sohbet sırasında çeşitli emojiler yollayabilirsiniz. Bu emojiler duygu durumunuzu belli eder. Nitrosuz discordda bu emojileri yalnızca oluşturan kişi kullanabilirken, nitro kurulumu sayesinde emojileri toplulutaki veya karşınızdaki insanlar da kullanabilirler. Global emojiler buna imkan sağlar.

Yükseltilmiş go –live akışı: Bunun sayesinde oyunu küçük bir grup arkadaşa aktarabilrsiniz.

Özel discord etiketi: Her discord kullanıcısının adının yanında dört basamaklı bir numara vardır fakat bu kullanıcı adları klasik discordda değiştirilmez.Nitrolu discordda bu kullaınıcı adlarını başka insanların kullanıcı adlarıyla aynı olmayacak şekilde kombinasyon tutturalarak değiştirebilirsiniz.

Ekran paylaşımı: Bu da arkadaşlarınızla yüksek çözünürlüklü ekranları dahi paylaşmanızı sağlar.

Artan yükselme sınırı: Discord Nitro kullanmayanlar ancak 8 mb kadar dosya gönderebilirler fakat discord nitro ile bu eşik 50 veya 100 mb kadar ulaşabilir.

Animasyonlu avatarlar: Ücretli aboneler sabit resim yerine renkli ve hareketli avatarlar kullanabilirler.Bu kullanım avantajı ücretsiz aboneliklerde yoktur. Discord nitroya para vermeye değer mi kısmına gelecek olursak; Nitro gerçekten bir çok avantaj sağlayan bir kurulum. Görüldüğü üzere de özellikle toplu ortamlarda işinize yarayacak, küçük görünse de hayat kurtaracak bir çok özellik mevcut. Bu yüzden sürekli discord kullanan biriyseniz ve daha çok da toplu kullanıyorsanız Nitro buna değecektir. Zaten nitro kullanmaya başladığınız klasik discordda aslında yetersiz kaldığınızı da fark edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak diğer Blog yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Discord Nitro

Discord Nitro Bedava Alınır mı, Discord Nitro Avantajları, Discord Sohbet Sunucuları, Discord Sunucuları