En Popüler Discord Botları

En Popüler Discord Botları

En Popüler Discord Botları Hangileri? Discord botları aslında birer kullanıcıdır fakat sahte kullanıcılardır. Bu botlara komutlar vererek istediğiniz şeyleri yaptırtabilirsiniz. Discord botları aslında en çok müzik çaldırmak için kullanılıyor olarak bilinse de botların çok fazla farklı kullanımı mevcut.

Discord botları; her birinin belli bir yeteneği olan ve discorda donanım kazandıran ,ilgi arttıran kahramanlar gibi de düşünebiliriz.O halde burada bu kahramanların en önemli sekiz tanesini tanıyalım;

En Popüler Discord Botları
En Popüler Discord Botları

MEE6

Bu bot dünyanın en popüler botlarından bitanesidir.Mee6 adını Rick and Morty dizisinden almaktadır.Bu bot sayesinde insanlara seviye ve xp sistemi yükleeyebilir ,kendinize ait kod oluşturabilir ya da müzik dinleyebililsiniz. Mee6 kanaldaki sesleri de kaydedebilir.Görüldüğü üzere Mee6 ,yelpazesi çok geniş bir bottur.

ProBot

Çalışma süreleri botların kaliteliliği için çok önemli bir faktördür.Probot  % 99 .99 çalışma süresine sahiptir.Bu bot sayesine sunucunuza giren insanlara otomatik mesaj gider .Bu mesaj sizin kişiliğinizi sergilemek için kullandığınız bir mesajdır.Bu botta ayrıca auotomod dediğimiz bir sistem de mevcuttur.Automod sayesinde karşı  tarafın istemedğiniz bir davranışını tespit edebilir ve birdaha yapmaması konusunda uyarabilirsiniz.

Invite Manager

Bu bot diğerleri kadar geniş yelpazeli değildir fakat işe yaramaz olarak görülmeside yanlıştır.Çünkü Invıte manager toplu ve kalabalık olunan zamanlarda çok büyük iş görür.Kimin kimi davet ettiğini gösterme ,kimin kime üyelik verdiğini gösterme,ne kadar üye çağrıldığını gösterme gibi önemli özellikleri mevcuttur.

Dank Memer

Dank  Memer botunu aktif olarak 588 bin kişi kadar kişi kullanmaktadır.Barındırdığı özellikler sebebiyle oldukça dikkat  çeken bir bottur.Bu bot ile resimler üzerinde oynamalar yapılabilir.

Pokecord

Bu bot gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulmuş botlardan değildri fakat arkadaşlarınız ile pokemon avları yaparak çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Octave

Botların kailte olarak değerlendirilmesinde kalma sürelerinin çok etkili olduğunu söylemiştik.Yine bu botumuzda da kalma süresi çok uzundur hatta hiç düşmez.

 Octave şarkıları başlatma ,duraklatma ve sürdürme özelliklerine sahiptir.Sunucuda kaldığınız süre boyunca da kesintisiz şarkı dinleyebilirsiniz.

MC-AT

Bu bot yeni gelen kulanıcılara üyelik hakkı vermenize yardımcı olur ve ototrol sistemi ile çalışır.

Cafe

Oyunlar sırasında skorları görebileceğiniz tablo ya da oyun sırasında oluşturulan liderlikleri de yine gösterme yeteneği olan bottur.Bunun sayesinde oyun sürecinde skorları v güncel olarak görebilirsiniz.

Buraya tıklayarak diğer blog yazılarımızıda okuyabilirsiniz.

Discord