Maskeli Balo Discord Sunucusu

162
Maskeli Balo Discord Sunucusu

Kocaman bir balo salonumuz ve sizin için bir maskemiz var. +20 YAŞ insanlar ile beraber sizi de aramızda görmek için buraya bir davetiye bırakıyorum.

Beklentilerinizi fazla abartmadan size olası ihtimallerden söz etmekte isterim. Güzel dostlukların oluşup toplu buluşma zamanları ve maskeli balomuzu senede 1 kere bile olsa yaşamak.

Sınırsız içki gibi, sınırsız sohbet ve lezzet.

Maskelerinizin arkasındaki beyninde birazcık büyük ve kıvrımlı olması da tercihimiz. Sapık düz görüşlü ve tacizci sürekli nokta yerine küfürler eden insanları sadece öyle insanlar sever. Siz kendi balonuzda takılın :P.

Kast sistemi mevcuttur. Maske renkleri ve nitelikleriniz artar. Tabi bu maskeleri kazanmak içinde belli şartlarımızın olmasını çok görmeyin. 😉

Buraya kadar okuduysan eğer saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde olduğumuz gerektiğinin altını çizmekte de fayda var. Sizleri tanımamız için ufak bir form koyduk. Dolduracak kadar zamanınız varsa eğer sizinle balonun derin odalarında muhabbetler edebiliriz. Esenle kalın.

Elit ve güzel insanları yan yana getirip kaliteli muhabbet etmeye çalışıyoruz.

Kurallar bizim için sosyal kuralların ötesinde değil. Toplumun rahatsız olduğu cinsel muhabbetler, argo ve küfür gibi saçma hareketleri gerçekten bünyemizde barındırmak istemeyiz.

ads